DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 Dnia 14.10.2019 r. w Szkole Podstawowej w Lutrach odbyła się uroczysta akademia z okazji
Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy VI i VIII pod kierunkiem pani Beaty Siemińskiej.
 Młodzi artyści piosenkami i słowem uświetnili
ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele
ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał symboliczny kwiatek i słodki upominek od Rady Rodziców. Ryszard –  uczeń klasy VIII , zagrał na akordeonie piosenki, które zadedykował nauczycielom naszej szkoły.
 Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor Elżbieta Michalak, która podziękowała swoim nauczycielom za pracę oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.