Dzień dziecka na sportowo

3 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Nasi uczniowie wzięli udział w zorganizowanej z tej okazji Spartakiadzie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż rywalizowali w wielu różnych konkurencjach: piłkarzykach, rzutkach, warcabach, strzelectwie, biegu matematycznym, przeciąganiu liny, spacerze wulkanizatora, zabawie oddechowej z językiem angielskim. W międzyczasie chętni startowali w konkursie rzutów z nagrodami w postaci piłek dla najlepszych . Na koniec mogliśmy zobaczyć w akcji nasze ciało pedagogiczne w meczu siatkówki pomiędzy nauczycielami, a uczniami. Tym razem doświadczenie wzięło górę 🙂 Spartakiadę zdominowała klasa IV, przed klasą VIII i VII. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak