Dzień bez plecaka

22 marca 2022r. był w naszej szkole dniem bez plecaka. To inicjatywa uczniów oraz Samorządu Uczniowskiego.  Oczywiście podręczniki i wszystkie inne akcesoria trzeba było normalnie mieć tyle tylko, że w jakimś zastępczym ….opakowaniu 🙂

Pomysłowość i kreatywność naszych uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania. Były: walizki, walizeczki, skrzynki, pudła , wiadra , kontenery do transportu zwierząt, poszewki na poduszki a nawet ….otwierany fotel !!!! 🙂  Uczniowie zapytani, jak sobie radzą z tymi nietypowymi „tornistrami” podczas zmiany klasy  odpowiadali, że nie sprawia im to żadnego kłopotu. Uczeń z otwieranym fotelem był wręcz zadowolony, ponieważ mógł sobie …odpocząć na swoim własnym siedzisku!!!!

Do akcji dołączyli nieśmiało niektórzy nauczyciele!!! Brawo za odwagę !

Gratulacje dla ogromnej kreatywności !!!

Czekamy na kolejne ciekawe pomysły !

                                                               Dyrektor i Rada Pedagogiczna